В “ДНР” задумуються щодо бізнесу навколо молюска з Азовського моря, який нібито підвищує сексуальний потяг

В “ДНР” задумуються щодо бізнесу навколо молюска з Азовського моря, який нібито підвищує сексуальний потяг

В угрупуванні “ДНР” є плани щодо молюска-вселенеця анадара (Anadara kagoshimensis), який живе в Азовському морі, видобувається там і може бути потужним афродизіаком.

Про це повідомляє сепаратистській сайт “ДАН”, який посилається на ростовських вчених.

Повідомляється, що російські вчені встановили рекомендований обсяг вилову цього молюска в Азовському морі на 2023 рік. Це 1,5 тис. тонн. Стверджується, що до нього виявляють інтерес риболовці.

Anadara kagoshimensis — їстівний молюск родом з Індійського та Тихого океану. Його вирощують у Китаї, Японії та Кореї для споживання людиною. У Середземному морі він з’явився у 1970-ті, через двадцять років – у Чорному та Азовському морях.

Вчені вважають, що молюск прибув до нашого регіону разом із торговельними суднами — личинками у баластових водах. В Азії анадар вважається делікатесом: молюск має кровоносну систему, яка містить багато корисних речовин. Японці вважають, що анадар — найпотужніший афродизіак.

Стверджується, що вартість одного кг молюска сягає тисячі рублів. Таким чином, річний обсяг видобутку на роздрібному ринку можна оцінити у 1.5 млрд рублів.

Як повідомляла Реальна Газета, відтепер з окупованого Донецька до окупованого Луганська можна подзвонити лише на платній основі. Мова про “республіканські” оператори “Лугаком” і “Фенікс”, які раніше дозволяли дзвонити безкоштовно.

Залишити відповідь