Усі, хто не втратив України в собі. Зеленський привітав українців в окупації з Новим роком

Усі, хто не втратив України в собі. Зеленський привітав українців в окупації з Новим роком

С новорічному зверненні президент Володимир Зеленський нагадав про українців, які залишаються в окупації та чекають на звільнення.

Відео опубліковане на офіційному сайті президента.

“І це час, на який так чекають і всі ті українці, що зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях. Усі, хто не втратив України в собі. Не дав окупувати свої голови, свої серця. Всі, хто береже Україну у своїх дітях. Береже наш прапор. Віру в повернення України. Знає, що всі очікування не даремні. І я хочу, аби ви відчули нашу вдячність вам за це. І пам’ятали: без кожного з вас Україна буде неповною, неповноцінною”, — сказано в повідомленні.

Він нагадав, що окуповані території зустрічають Новий рік разом з рештою України. На думку Зеленського, вороги бояться тих українців, які залишилися в окупації.

“І сьогодні ми разом зустрічаємо Новий рік. За нашим часом. І рівно о 12-й ми будемо разом співати наш гімн – гімн України. З любов’ю до України. І ця любов – сильніша за окупацію. Ця любов до України – рушійна сила, якої так бояться загарбники. І Крим, Донбас, Луганщина, Бердянськ, Мелітополь, Маріуполь – усі наші – знайте: вороги насправді вас дуже сильно бояться. Не міжнародних організацій із політичними закликами, а українського духу українських людей, які доводили, доводять і доведуть, що ми сильніші. За неволю. Сильніші за ворога. Сильніші за цю війну. Бо ми – такий народ”, — сказав Зеленський у новорічному зверненні.

Залишити відповідь