Донецький аеропорт. Фото: соціальні мережі 

Донецький аеропорт. Фото: соціальні мережі 

Війна

Українські військові заявили про контроль над Донецьким аеропортом, який РФ використовувала як логістичний хаб і базу запуску "Шахедів"

  • 0

1 окремий центр СБС повідомив про встановлення вогневого контролю над районом Донецького аеропорту, де, за даними підрозділу, були знищені установки запуску "Шахедів", техніка та склади.

Про це повідомив Перший окремий центр Сил безпілотних систем (14 полк).

Під час уражень у районі ДАП були знищені пускові установки, будівельні крани, автомобільна техніка та склади матеріального забезпечення. Також згадуються ураження інженерної техніки та паливозаправників, які забезпечували роботу об’єкта.

За словами військових, оператори дронів завдають ударів по техніці безпосередньо на злітній смузі та відпрацьовують по мобільних вогневих групах і засобах протиповітряної оборони противника, що, як стверджується, впливає на інтенсивність використання майданчика.

У повідомленні підрозділу йдеться, що ураження логістичних і технічних елементів інфраструктури призводить до порушення роботи аеродромного комплексу та ускладнює його використання.

Офіцер 1 окремого центру СБС Серафим "Фалько" Гордієнко, який відповідає за планування операції, заявив, що дії підрозділу мають характер асиметричної операції з використанням відносно невеликих сил.

Нагадаємо, з 6 червня з 04:00 на тимчасово окупованих територіях України вводяться обмеження на пасажирські перевезення, рух приміських поїздів і перевезення організованих груп дітей. Рішення ухвалили окупаційні адміністрації, пояснивши його "частими атаками безпілотників".

  • 0

0 статей
0 підписників
Українські військові заявили про контроль над Донецьким аеропортом, який РФ використовувала як логістичний хаб і базу запуску "Шахедів" | Realna Gazeta