Українців в окупації закликають не йти на фейкові “вибори” РФ

Українців в окупації закликають не йти на фейкові “вибори” РФ

Жителям окупованої території радять уникати “виборів”, які Росія проводить на окупованих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Про це пише Центр протидії дезінформації.

“Проведення демонстративних псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях України – це відпрацьована тактика російської влади, аналогічна до псевдореферендумів в фейкових  “ДНР/ЛНР”. Тож, їх проведення – це спроба легітимізації захоплених територій в очах росіян та світової спільноти та доведення російському та українському населенню, що РФ анексувала їх назавжди”, — написали там.

Вибори розпочалися 31 серпня з дострокового голосування на окупованій Донеччині і Запоріжжі. Дострокові вибори пояснили тим, що в деяких населених пунктах нема приміщення для голосування. Таке додаткове голосування триватиме 8 днів.

У ЦНС попереджають, що по домах українців будуть ходити озброєні люди, які шукатимуть охочих “голосувати”. Подібна схема була торік на референдумі. Тому українцям радять не відчиняти двері окупантам, чи взагалі залишити регіон на період дострокового голосування.

Нагадаємо, на окупованій частині Луганської області так зване “дострокове” голосування почнеться 2 вересня.

Залишити відповідь