Україна повернула з окупації ще 17 дітей та підлітків

Україна повернула з окупації ще 17 дітей та підлітків

17 дітей та підлітків повернули з окупованих РФ територій. Наразі всі діти отримують допомогу, відновлюють документи й повертаються до мирного життя.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. 

Ще 17 дітей та підлітків вдалося врятувати з тимчасово окупованих територій у межах ініціативи президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA. 

17-річного хлопця окупанти примусово відправили до військового табору – окопи, стройові навчання, зброя, дрони – усе під контролем російських військових і без згоди батьків. Іншого 17-річного юнака затримали під час обшуку дому: забрали техніку, допитували через рідних у ЗСУ, а потім ще не раз приходили й погрожували його родині.

7-річного хлопчика дідусь і бабуся змушені були ховати вдома, бо окупаційна влада готувала його до “вилучення”. 12-річна дівчинка та її 9-річний брат щодня стикалися з цькуванням у школі, де чули, що їх “треба вбити, бо вони українці.

“Сьогодні всі ці діти нарешті вдома — у безпеці, у вільній Україні. Вони отримують допомогу, відновлюють документи й повертаються до мирного життя”, – зазначив Єрмак.

Нагадаємо, що 23 жовтня за цієї ж ініціативи повернули ще двох юнаків.

Залишити відповідь