У ЗСУ пояснили, чому загострилася ситуація на фронті в районі Авдіївки

У ЗСУ пояснили, чому загострилася ситуація на фронті в районі Авдіївки

Загострення у районі Авдіївки Донецької області пояснюється тим, що російські окупанти намагаються знайти слабкі сторони в українській обороні.

Про це в ефірі телемарафону заявив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов.

За інформацією даною спікером Генерального штабу, російські військові, що входять до трьох механізованих бригад 8-ї загальновійськової армії російських окупантів, з 10 жовтня активно проводять штурмові операції в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського. За словами спікера, російські окупанти зараз спрямовані на пошук слабкостей у лініях оборони українських сил у районі Авдіївки.

Головною метою російських загарбників є сповільнення або навіть зупинка успішного наступу українських військ на Мелітопольському та Бахмутському напрямках. Вони також намагаються оточити Авдіївку та витягнути українські резервні сили на Авдіївський напрямок, щоб послабити Збройні сили України.

На 10 жовтня також повідомляється, що бійці підрозділів спецпризначення Національної гвардії України знищили 6 одиниць бронетехніки російських окупантів на напрямку Авдіївки.

Як повідомляла Реальна Газета, російська окупаційна армія в Луганській області вела наступальні дії в районі двох населених пунктів протягом минулого дня, 10 жовтня. ЗСУ відбили шість атак ворога.

Залишити відповідь