У ЗСУ підтвердили удар по російському кораблю “Коммуна”

У ЗСУ підтвердили удар по російському кораблю “Коммуна”

Збройні сили України завдали удару по російському кораблю “Коммуна” в окупованому Севастополі вдень 21 квітня. Перелік ушкоджень наразі невідомий, але виконувати завдання корабель більше не зможе.

Про це оголосив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

“Але однозначно корабель виконувати завдання тепер не здатен. Це буде повторюватися, поки у росіян не скінчаться кораблі, або вони не заберуться з Криму”, — наголосив Плетенчук.

Нагадаємо, уранці 21 квітня жителі Криму поскаржилися на вибухи в районі порту у Севастополі. У мережі писали, що в бухті почалася пожежа на одному з кораблів. Місцеві та OSINT-ресурси писали про атаку саме на рятувальне судно “Коммуна” в Сухарній бухті Севастополя.

При цьому так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що “на одному з кораблів військові відбили атаку протикорабельної ракети”.

Корабель “Коммуна” — це корабель-рятувальник підводних човнів. Це найстаріший корабель воєнно-морського флоту Росії.

Як повідомляла Реальна Газета, на супутникових знімках російського військового аеродрому у Джанкої видно сліди пожежі та місця, де, ймовірно стояли ЗРК С-400.

У ніч з 16 на 17 квітня Сили оборони України здійснили ракетну атаку по військовому аеродрому поблизу Джанкоя в окупованому Криму,

Нагадаємо, сьогодні в Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України розповіли, яку техніку та обладнання вдалося знищити внаслідок ракетного удару по аеродрому біля Джанкоя.

Ми також писали, що в мережі було опубліковано фотографію, зроблену на місці ракетного удару ЗСУ по аеродрому поблизу Джанкоя.

Залишити відповідь