Сили оборони підтвердили удар по підприємству у Ростовській області, яке виробляло паливо для балістичних ракет

Сили оборони підтвердили удар по підприємству у Ростовській області, яке виробляло паливо для балістичних ракет

Повітряні сили ЗСУ уразили об’єкт військово-промислового комплексу у місті Каменськ-Шахтинський Ростовської області РФ, що виробляє тверде паливо для російських балістичних ракет.

Про це повідомив СтратКом ЗСУ. 

Там розповіли, що РФ використовувала це підприємство для виробництва твердого ракетного палива для балістичних ракет, які потім окупанти застосовували для ударів по об’єктам української цивільної інфраструктури, лікарням, житловим будинкам та електростанціям. 

“Це вогневе ураження – частина всеосяжної кампанії щодо ослаблення здібностей ЗС РФ реалізовувати терористичні атаки проти мирних громадян України”, – додали у СтратКомі.

Коли саме сталась атака — у СтратКомі не уточнили.

18 грудня місцеві жителі повідомили про вибухи у області. Російські пропагандисти писали про атаку щонайменше десятьма ракетами ATACMS.

Пізніше OSINT-аналітики проєкту “КіберБорошно” ідентифікували місце та повідомили, що ракетні удари були завдані по виробничому майданчику ФКП Комбінат “Каменський”, що виробляє ракетне паливо.

Залишити відповідь