У ЗМІ повідомили про близькі кадрові зміни в керівництві ЗСУ. Міноборони заперечило інформацію

У ЗМІ повідомили про близькі кадрові зміни в керівництві ЗСУ. Міноборони заперечило інформацію

Ввечері 13 листопада видання “Українська правда” поширило інформацію про плани Міністерства оборони України звільнити трьох командувачів ЗСУ. Згодом в оборонному відомстві додали, що це не відповідає дійсності.

Про це повідомила пресслужба міністерства оборони.

За даними УП, звільнити мали трьох військових.

командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, на звільненні якої наполягали волонтери та парамедики.

командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександра Тарнавського, який відповідає за контранступ, але причини його звільнення були невідомі.

командувача Об’єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва, який міг стати одним із головних фігурантів справи, яка стосується оборони Херсонщини у 2022 році.

Пізніше Міноборони спростувало цю інформацію.

“Міністерство оборони не коментує чутки чи неперевірену інформацію. Всі працюють в штатному режимі, рішення обговорюються в координації з Генштабом. Інформація, опублікована низкою ЗМІ – не відповідає дійсності”, — сказано в повідомленні.

Як повідомляла Реальна Газета, 13 листопада російські федеральні ЗМІ повідомили, що угруповання військ РФ у Херсонській області нібито почало відступ на “більш вигідні позиції”. Пізніше ці ресурси видалили дописи. Міністерство оборони РФ назвало все це “провокацією”.

Залишити відповідь