У Сєвєродонецьку впала сильно ушкоджена багатоповерхівка

У Сєвєродонецьку впала сильно ушкоджена багатоповерхівка

Будинки, ушкоджені в ході бойових дій в Сєвєродонецьку почали руйнуватися. Так, в окупованому місті прямо посеред дня обвалився один з будинків.

Про це написав голова Луганської ВГА Сергій Гайдай.

«Ті, хто залишився, живуть у вцілілих квартирах, дехто – в під’їздах та підвалах. Але там вкрай небезпечно. Якщо багатоповерхівка зазнала пошкоджень, вона у будь-яку мить може впасти. Як от нещодавно це сталося із будинком по вулиці Партизанська в Сєвєродонецьку. Аварійна будівля впала посеред дня. Поряд проходили люди. Чи знаходився хтось усередині – достеменно невідомо. В той час, поки росіяни продовжують знімати пропагандистські сюжети про «щасливе життя» жителів Луганщини, останні гинуть під уламками необстежених багатоповерхівок», — розповів він.

Також Гайдай додав, що російська армія все частіше почала застосовувати авіацію проти ЗСУ на Донбасі, за добу ворожі авіаудари завдано близько ппо восьми населених пунктах, розташованих на адмінкордоні Луганщини та Донеччини. За словами Гайдая, армія РФ проводить численні атаки одночасно з різних боків, щоб скувати дії українських військових.

У Луганській ОВА повідомили, що шість разів окупанти обстрілювали територію регіону, що залишилася під контролем України, РСЗВ, застосовували міномети.

Вказує Сергій Гайдай, що основні зусилля російські війська зосереджують на Бахмутському напрямі.

Як повідомляла Реальна Газета, «ЛНР» обіцяє платити по 100 тисяч рублів тим, хто втратив телевізор, холодильник чи диван.

Добавить комментарий