У Слов’янську трагічно загинула журналістка Анастасія Волкова

У Слов’янську трагічно загинула журналістка Анастасія Волкова

Сьогодні, 30 травня, у Слов’янську Донецької області у ДТП трагічно загинула військова кореспондентка Анастасія Волкова. Їй був 31 рік.

Про це повідомила пресслужба державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”, де вона працювала.

Анастасія Волкова вела репортажі з найгарячіших місць у Луганській та Донецькій областях. Вона вела репортажі з Сєвєродонецька та Лисичанська майже до повного захоплення міст росіянами. З Сєвєродонецька виїхала за два дні до окупації міста. Потім їздила в деокуповані села Луганщини і робила матеріали звідти. Кілька разів потрапляла під обстріл.

“Я народилася та виросла у Луганську і втратила рідний дім. Тож, професійна діяльність для мене — все. Наразі це — сенс мого життя. І коли по роботі я можу заїхати на рідну землю, моє серце наповнюється відчуття болю та жаги робити більше для висвітлення лиха, яке Росія принесла в Україну, для висвітлення злочинів російських військ. Я дуже хочу побачити свій рідний дім, який не бачила з 2014 року, але також я хочу, щоб всі розуміли, яку ціну українці сплачують кожного дня цієї визвольної боротьби”, — розповідала про себе Анастасія.

Анастасія Волкова народилась у місті Щастя Луганської області, закінчила факультет журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

У червні 2022 року була нагороджена орденом “За заслуги” III ступеню.

Мріяла вести репортаж зі звільненого Луганська.

Залишити відповідь