Більше схоже на розпил грошей. У Сєвєродонецьку окупанти намагаються відремонтувати вцілілі багатоповерхівки

Більше схоже на розпил грошей. У Сєвєродонецьку окупанти намагаються відремонтувати вцілілі багатоповерхівки

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області російські загарбники намагаються відремонтувати ті багатоквартирні будинки, які найменше постраждали внаслідок бойових дій.

Про це в ефірі телемарафону розповів голова української військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Сєвєродонецька Олександр Стрюк.

За його словами, окупаційна адміністрація і російські військові намагаються пристосувати для проживання частину будинків, які не сильно постраждали внаслідок боїв.

В окремі житлові квартали окупанти завозять модульні котельні. Росіяни намагаються кустарним чином з’єднати їх із централізованою системою опалення, щоб подати тепло в ті будинки, де розквартировані окупанти.

Стрюк також розповів, що окупанти намагаються заради “картинки” проводити ремонт житлового фонду. При цьому роблять це окупанти хаотично.

“Картинку намагаються робити. В уцілілих будинках проводячи заміну вікон, заміну якихось радіаторів. При цьому робиться це якимось хаотичним суцільним порядком. У будинку вцілів під’їзд, ось у ньому проводяться якісь роботи. Наскільки це практично? По суті йде списання окупаційних грошей, у старій російській традиції. Не більше того”, — розповів Стрюк.

Він додав, що окупантів не цікавлять люди, а ремонт проводиться лише з метою показати великий обсяг проведених робіт.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Сєвєродонецьку росіяни під виглядом ремонту вриваються в покинуті будинки та квартири, грабують їх і залишають після себе безлад.

Ми також писали, що жителі Сєвєродонецька поскаржилися на заміну вікон, які проводять окупанти.

Нагадаємо, станом на початок лютого в окупованому Сєвєродонецьку залишилося у 18 разів менше жителів ніж до війни.

Залишити відповідь