У росіян є просування під Мар’їнкою, — ISW

У росіян є просування під Мар’їнкою, — ISW

Російські війська взяли в атаку північні напрямки в районі Мар’їнки. Позиційні бої тривають на Куп’янськ — Сватове — Кремінна, поблизу Бахмута, Авдіївки, захід від Донецька та Старомайорського.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Спротив оборони зафіксовано в районі Роботино, але ворожі сили вдало просунулися північ від Мар’їнки, як повідомлено у звіті ISW.

Учора, 19 лютого, тривали позиційні бої поблизу Бахмута. Російські джерела стверджували про переміщення їхніх військ на 1 км у напрямку Івановського (захід від Бахмута). Однак українські та російські джерела також повідомляли про позиційні бої на інших напрямках, включаючи північний захід від Бахмута біля Богданівки, захід від Бахмута в Івановському, та на південний захід від Бахмута біля Кліщіївки, Андріївки та Південного.

У росіян є просування під Мар’їнкою, — ISW

За словами капітана Іллі Євлаша, представника Групи військ “Хортиця” ЗСУ, російські війська активно наступають на Богданівку та атакують фланги населеного пункту.

Щодо Авдіївки, інформація невизначена – за словами російських джерел, вони можливо захопили місто, але проводять операції для очищення окремих частин. З українського боку стверджують, що всі ЗСУ виведені з Авдіївського коксохімічного заводу. На момент звіту, не було даних про оточення чи знищення значної кількості українських військовослужбовців.

У росіян є просування під Мар’їнкою, — ISW

На північ від Мар’їнки російські війська трохи просунулися, як показують геолокаційні кадри. Позиційні бої також тривають на заході та південному заході від Донецька, поблизу Георгіївки та Перемоги та Новомихайлівки, як зазначають російські та українські джерела.

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупаційні війська після захоплення Авдіївки намагаються просунутися далі в західному напрямку. Протягом дня на цій ділянці фронту відбито 9 атак противника.

Залишити відповідь