У Росії заарештували заступника Герасимова і звинуватили в отриманні великого хабаря

У Росії заарештували заступника Герасимова і звинуватили в отриманні великого хабаря

В Росії затримали заступника голови Генерального штабу та начальника Головного управління зв’язку ЗС РФ, генерал-лейтенанта Вадима Шамаріна.

Про це повідомило прокремлівське видання “Комерсант” з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Російського військового чиновника звинувачують у тому, що він отримував хабар.

У кримінальній справі про можливі махінації у Шамараіна пройшов обшук. За його результатами російського генерала доставили на допит до Головного військового слідчого управління Слідчого комітету РФ. Справа розглядається у 235-му гарнізонному військовому суді.

Інформацію про те, що Вадим Шамарін став фігурантом кримінальної справи, підтвердило ще одне прокремлівське агентство «Інтерфакс» з посиланням на інформоване джерело.

Водночас у прокремлівському виданні «РБК» повідомили, що заступника голови Генштабу вже заарештували у справі про хабар.

Запобіжний захід йому обрали 22 травня. Шамарін проходить за ч. 6 ст. 290 (отримання хабаря в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу РФ.

Як повідомляла Реальна Газета, у Росії тривають “чистки” у військовому керівництві. До цього заарештували колишнього командувача 58-ї армії ЗС РФ, генерал-майора Івана Попова у справі про шахрайство.

До цього Попов критикував своє командування. Через це його усунули з посади командуючого 58-ю армією. На певний час він зник зі зв’язку, а потім з’ясувалося, що його відправили у Сирію. Після зміни міністра оборони РФ Попов повернувся.

Залишити відповідь