Російський генерал Попов, який критикував командування, різко перестав виходити на зв’язок

Російський генерал Попов, який критикував командування, різко перестав виходити на зв’язок

Дружина генерала Івана Попова, якого нещодавно усунули з посади командуючого 58-ю армією, заявила, що її чоловік зник зі зв’язку. Проте жінка поки не переживає. Вона стверджує, що його викликало керівництво “розв’язувати питання”. З того часу він не відповідає.

Про це пише телеграм-канал “ВЧК-ОГПУ”.

Відомо, що командувача 58-ї армії генерал-майора Івана Попова усунули з посади після того, як він доповів начальнику генерального штабу Валерію Герасимову про негаразди окупантів в Запорізькій області.

Попов заявив, що порушив перед керівництвом питання про необхідність ротації підрозділів, які тривалий період часу перебувають на лінії бойового зіткнення та зазнали значних втрат. Герасимов звинуватив Попова в панікерстві та шантажі вищого керівництва.

Після того, як Попова усунули, він записав аудіозрвенення.

“Мене відсторонили від посади. … Я чекаю подальшу свою долю військову, отримання якоїсь пропозиції щодо подальшого проходження служби. … Чесно вам кажу, виникла ситуація складна зі старшим начальством. Треба було або змовчати і виявити логкодухість, сказати, що хотіли почути, або назвати речі своїми іменами. … Я не мав права брехати і озвучив всі проблемні питання, що існують в армії, у бойовій роботі, у забезпеченні, загострив увагу на головній трагедії сучасної війни – відсутності контрбатарейної боротьби, розвідки і масовій загибелі і каліцтвах наших з вами братів від артилерії супротивників. Висловив це на найвищому рівні. У зв’язку з цим, мабуть, начальники відчули в мені небезпеку якусь. За один день зробили наказ і мене позбулися”, – сказав Попов.

Проте, як пізніше вияснилося, запис було зроблено для внутрішніх чатів та колег Попова. Він не мав бути публічним. Таким його зробив депутат Держдуми Андрій Гурулєв, який у минулому також командував 58-ю армією.

Міністерство оборони Росії публікацію звернення не коментувало.

Залишити відповідь