У Ростовській області у ніч проти 20 липня безпілотники атакували військовий аеродром “Міллерово”, там почалася пожежа. Також під удар потрапила і нафтобаза.
Про це повідомляють у російському сегменті телеграм.
Також в мережі повідомляють про вибухи біля населеного пункту Долотинка та районі нафтобази. Також повідомляють про вибухи у районі аеропорту.
За словами місцевих жителів, було 16 вибухів, які звучали одразу після прильоту безпілотників.
У районі злітно-посадкової смуги та стоянок російських літаків на “Міллерово” почалася пожежа.
Зазначимо, що військовий аеродром “Міллерово” розташований за 5 км на північний захід від міста Міллерово, яке відноситься до селища Долотинка.
Early this morning, Ukrainian attack drones struck Millerovo Airfield in Rostov Oblast, a major forward airbase near the Ukrainian border used by Russian strike aircraft.
— OSINTtechnical (@Osinttechnical) July 20, 2024
The airbase is currently burning, with multiple massive fires along the flightline. pic.twitter.com/8nJ0K5EwJU
POV (48.95107772, 40.30880898)
— OSINTtechnical (@Osinttechnical) July 20, 2024
Major blaze in the foreground appears to be the base’s fuel dump. pic.twitter.com/eMrS52sOky