У Покровську завершили рятувальні роботи

У Покровську завершили рятувальні роботи

У Покровську на місці влучання двох російських ракет по житлових будинках завершилися пошуково-рятувальні роботи.

Про це повідомили у ДСНС.

На момент завершення рятувальних робіт повідомлялося, що остаточна кількість загиблих — це 7 людей. У тому числі 1 співробітник рятувальної служби, який прибув на місце удару допомагати постраждалим, але був убитий під час другого ракетного удару. 82 людини отримали поранення.

Проте ввечері під час свого відеозвернення президент Володимир Зеленський заявив, що кількість загиблих зросла до дев’яти.

“Усім надається необхідна допомога. Серед поранених — двоє дітей, обидва хлопці, один із них — у важкому стані. Його звати Микита, всього лише 11 років дитині, учень 6-го класу школи. Бажаю якнайшвидшого одужання всім, хто постраждав від цієї чергової російської підлості”, — зазначив глава держави.

Водночас у відомстві зазначили, що підрозділами ДСНС врятовано 8 осіб.

З місця ракетних ударів вивезено 122 тонни будівельного сміття. До ліквідації наслідків обстрілів від ДСНС було залучено 46 осіб та 12 одиниць техніки.

Як писала Реальна Газета, увечері в понеділок, 7 серпня, російська окупаційна армія завдала двох ракетних ударів по Покровську Донецької області.

За наявною інформацією, для обстрілу міста окупанти застосували оперативно-тактичний ракетний комплекс “Іскандер”.

Першого удару було завдано о 19:15 — ракета вразила житловий багатоквартирний будинок. О 19:52 друга ракета окупантів частково зруйнувала будівлю готелю.

Залишити відповідь