Президент Володимир Зеленський заявив, що в Покровську Донецької області та на його околицях відбувається майже третина всіх бойових дій на фронті.
Про це він сказав у понеділок, 3 листопада, під час зустрічі з журналістами, його слова наводить “Суспільне”.
“Близько 30% всіх бойових дій на фронті відбуваються в Покровську. Причому застосування КАБів 50% від усіх застосувань припадає на Покровськ. Тобто ви розумієте, як нам непросто“, — підкреслив президент.
Він додав, що за інформацією Сил оборони України, в Покровську зараз перебувають від 260 до 300 солдатів армії країни-агресора РФ.
Крім того, президент заявив, що окупанти готують новий наступ у напрямку Добропілля. Він нагадав, що влітку задум противника провалився, однак він готує реванш. Зараз біля Добропілля відбувається накопичення сил і засобів противника.
Зеленський також розповів про ситуацію на інших напрямках. На Лиманському напрямку змін немає, спостерігається стабілізація ситуації. На Краматорському напрямку також немає змін, а в районі Костянтинівки хоч і йдуть бої, поки ситуація без змін.
Як повідомляла Реальна Газета, раніше сьогодні головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про успіхи українських військових в районі Добропілля. За його словами, операція на Добропільському напрямку заважає реалізації плану окупантів в Покровську.
Нагадаємо, вчора, 2 листопада, аналітичний проєкт DeepState повідомив, що російські війська просунулися на південній околиці Покровська, а також на сході Харківської області.
Ми також писали, що глава так званої “ДНР” Денис Пушилін записав відео нібито з Покровська. Виявилося, що на ролику колаборант перебував за 30 кілометрів від міста.











