Під час загрози ударів балістичними ракетами та КАБів у Запорізькій області пролунали вибухи.
Про це стало відомо з телеграм-каналу начальника Запорізької ОВА Івана Федорова.
Близько 11:27 він повідомив про перший вибух і закликав мешканців залишатися в укриттях. Згодом уточнив, що дим над містом — наслідок російської атаки, і повітряна тривога триває. О 11:38 Федоров заявив про повторні вибухи.
26 червня Росіяни завдали удару по Запоріжжю. Фото: Запорізька ОВА
Станом на 12:46 відомо про сімох постраждалих. Усім надають медичну допомогу.
Унаслідок удару сталася пожежа. Понівечені складські приміщення та офісна будівля, пошкоджені вікна, фасади й покрівлі прилеглих будинків. Загорілися кілька автівок.
"Реальна газета" також повідомляла, що за добу 25 червня росіяни на Донеччині росіяни вбили жінку та поранили 14 людей.
- 0










