Міністерство оборони країни-агресора Росії заявило, що 18 грудня українська армія застосувала західні далекобійні ракети для удару по підприємству “Комбінат Каменський” у Ростовській області.
Про це свідчить відповідне повідомлення Міноборони РФ.
“Удар західними ракетами було завдано 18 грудня з боку України по підприємству “Комбінат Каменський” у Ростовській області“, — заявили окупанти.
За їхніми словами, Україна застосувала неназвану кількість балістичних ракет ATACMS та чотири крилаті ракети Storm Shadow.
Росіяни стверджують, що системи ППО С-400, “Бук-М3″ та “Панцир” нібито змогли перехопити всі ракети ATACMS. Також російські військові нібито змогли збити три з чотирьох ракет Storm Shadow.
Окупанти додали, що внаслідок падіння ракети Storm Shadow було пошкоджено будівлю на території підприємства.
У Міноборони РФ пригрозили, що ракетна атака України по підприємству в Ростовській області “не залишиться без відповіді”.
ЗСУ атакували найбільше хімічне підприємство Росії
Минулої середи, 18 грудня, стало відомо, що українські військові завдали ракетного удару по підприємству “Комбінат Каменський”. Воно розташоване в місті Каменськ-Шахтинський недалеко від кордону з Україною.
Підприємство спеціалізується на виготовленні твердопаливних компонентів для ракетних двигунів, зокрема в міжконтинентальних балістичних ракетах.
Як повідомляла Реальна Газета, 21 листопада росіяни завдали удару по Дніпру, застосувавши міжконтинентальну балістичну ракету.
Як заявив пізніше російський диктатор Володимир Путін, для удару було використано нову балістичну ракету під назвою “Орєшнік”.
За його словами, використання “Орєшнік” стало відповіддю на використання Україною західних ракет для удару по території Росії.
Нагадаємо, через кілька днів спецслужби України вперше показали уламки нової російської ракети.