У момент удару по “Академії внутрішніх справ” у Луганську там проводили нараду окупанти

У момент удару по “Академії внутрішніх справ” у Луганську там проводили нараду окупанти

Внаслідок удару по території “Луганської академії внутрішніх справ” в окупованому Луганську 20 травня постраждали офіцери російської армії, які проводили там нараду.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Він нагадав, що до 2014 року у постраждалій будівлі був розташовувався Луганський державний університет внутрішніх справ імені Дідоренка. Проте потім його перетворили на один із штабів армії Росії.

“За попередньою інформацією, у росіян значні втрати серед офіцерського складу”, – розповів начальник Лисогор.

Телеграм-канал “Досьє шпигуна” пише, що у будівлі розташовувався командний пункт угруповання військ “Південь” Збройних сил РФ. Якраз коли там проводили нараду, туди прилетіла українська ракета.

Стверджується, що там загинуло 13 російських військовослужбовців, ще 26 дістали поранення. Також є інформація про поранення командувача військ Південного військового округу генерал-полковника Геннадія Анашкіна.

Як повідомляла Реальна Газета, вранці 20 травня в окупованому Луганську прогриміло кілька вибухів. Місцем “прильоту” стала територія колишнього Луганського університету внутрішніх справ.

У соціальних мережах повідомлялося, що колишній навчальний заклад використовується російськими військовими, які перетворили його на військове містечко.

Пізніше з’явилися супутникові знімки з місця влучання. На них можна побачити дим, який підіймається над місцем пожежі. Також можна помітити, як візуально змінився вигляд кількох будівель. Неясно, це так видно руйнування чи тінь від диму, що падає на споруди.

Залишити відповідь