В окупованому Мелітополі Запорізької області в неділю вночі, 8 січня, у російських військових сталася чергова “бавовна”. Інцидент стався на території заводу “Гідромаш”.
Мер окупованого Мелітополя Іван Федоров розповів, що всю ніч і вранці жителі міста чули вибухи, які лунали з боку підприємства.
За його словами, на заводі “Гідромаш” російські військові облаштували собі базу. Там вони зберігали боєкомплект і військову техніку.
“Окупанти курили настільки потужно, що гул тривав кілька годин, ударна хвиля вибила вікна сусідніх будинків, а дим над заводом клубочився навіть уранці”, — написав Федоров.
Він також додав, що після початку вибухів у небо моментально піднялася російська авіація.
Зазначимо, що Генеральний штаб Збройних сил України поки ніяк не прокоментував цю інформацію.
Мер Мелітополя опублікував кілька відео, зняті очевидцями нічної “бавовни” на базі окупантів.
Як повідомляла Реальна Газета, у п’ятницю, 6 січня, військовослужбовець Сил оборони Євген Карась розповів подробиці “бавовни”, яка траплялася в окупованому росіянами Токмаку Запорізької області.
Ми також писали, що західні журналісти спростували заяву Росії про знищення казарми ЗСУ в Краматорську Донецької області.