У Маріуполі ставлять пам’ятник окупанту-вбивці

У Маріуполі ставлять пам’ятник окупанту-вбивці

У тимчасово окупованому Маріуполі збираються поставити пам’ятник російському військовому Едуарду Дьяконову, який разом з російською армією брав учать у вбивствах мирних людей під час окупації Маріуполі.

Про це повідомили у пресслужбі Маріупольської міської ради та обласному уряді Іркутська, звідки Дьянконов родом.

Окупаційна влада Маріуполя вирішила зробити “алею героїв” і ставити там бюсти окупантів, які загинули у спробі захопити місто. Один такий бюст буде на честь Едуарда Дьяконова. Він загинув у березні 2022 року.

“Алея знаходиться на проспекті Леніна — центральній вулиці Маріуполя. Територію впорядкують, висадять дерева. Нещодавно у Маріуполі побувала мати Едуарда Дьяконова. Вона взяла участь у погодженні проекту”, — повідомила начальник управління губернатора Іркутської області Ольга Куриленкова.

Про загарбника Дьяконова відомо, що він служив за контрактом радистом-розвідником у 57-й окремій роті спеціального призначення 8-ї гвардійської загальновійськової армії.

Нагадаємо, поряд з “мітками” “русього міра” в Маріуполі триває рух спротиву. У місті протягом кількох днів загадковою смертю загинули шестеро російських окупантів.

Також у Маріуполі військовослужбовці армії РФ розстріляли власного командира.

Залишити відповідь