У Луганську замінували автомобіль колишнього командира бойовиків “ЛНР” Віталія Кисельова

У Луганську замінували автомобіль колишнього командира бойовиків “ЛНР” Віталія Кисельова

Під автомобілем заступника ректора так званого Луганського університету та колишнього командира бойовиків “ЛНР” Віталія Кисельова знайшли 600 грамів вибухівки.

Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

До вибухівки було прикріплено електронний детонатор, проте він не спрацював. У момент знайдення вибухівки самого Кисельова в автомобілі не було.

Для розмінування викликали кілька саперів, територію оточили. Проте людей з будинків не евакуйовували.

Віталій Кисельов минулого — один із командирів бойовиків “ЛНР”, полковник “Народної міліції ЛНР”, у відставці, відомий під позивним “Комуністом”.

У 2017 році через конфлікт з тогочасним ватажком угрупування “ЛНР” Ігорем Плотницьким “Комуніста” арештували після звинувачень у “державному перевороті” у 2016 році. Пропагандисти навіть зробили інформаційний “вкид” щодо загибелі Кисельова після одного з допитів, але потім показали його живим. Після іншого “державного перевороту” Кисельова реабілітували та випустили з тюрми. Нова “влада” угрупування заявила, що “Комуніста” підставили.

Пізніше він став радником голови “МВС ЛНР”. Ще пізніше — заступником ректора підконтрольного РФ “Луганського державного університету”.

Залишити відповідь