В окупованому Луганську “поліція” відмовилася ловити маніяка, який вбив трьох

В окупованому Луганську “поліція” відмовилася ловити маніяка, який вбив трьох

В окупованому Луганську так звана поліція відмовилася реагувати на дзвінок луганчанина, з дружиною якого зник зв’язок. Виявилося, що у цей момент жінку зґвалтували. Після цього маніяк поглумився ще над чотирьома жінками.

Про це повідомляє телеграм-канал “Mash на Донбассе”.

Влітку 2022 року у “поліцію” Луганська зателефонував чоловік і розповів, що його розмова по телефону з дружиною перервалася після дивного звуку. Потім вона перестала брати слухавку. Чоловік благав “поліцію” приїхати на місце, де в останнє була його дружина, проте ті вимогу проігнорували. Потім виявилося, що в цей момент дружину луганчанина ґвалтували.

Після цього безкарний ґвалтівник поглумився ще над чотирма жінками. З них вижили лише двоє. Лише після цього “поліція” звернула увагу на злочинця та спіймала його. Злочинцем виявився 20-річний хлопець із міста Антрацит.

Ґвалтівник зізнався в усьому та навіть показав як вистежував дівчат на темних вулицях, як чекав моменту, коли можна напасти, як нападав. Одну з жертв він цілу годину вистежував — чекав на лавці, доки вона поговорить із подругою. При цьому маніяк стверджує, що нібито вбивати не хотів.

У 2023 році злочинця засудили до довічного.

Тепер двох співробітниць поліції, які проігнорували заклики родичів жертв, судитимуть.

Як повідомляла Реальна Газета, у 2021 році на непідконтрольній частині Донецької області у місті Зугрес співробітники так званої “поліції ДНР” затримали чоловіка, якого звинувачують у серії вбивств.

Залишити відповідь