В “ЛНР” вимагають негайно провести “референдум” про приєднання до Росії

В “ЛНР” вимагають негайно провести “референдум” про приєднання до Росії

Так звана “громадська палата ЛНР” звернулася до голови “республіки” Леоніда Пасічника з вимогою негайно ініціювати проведення “референдуму” щодо приєднання до Росії.

Про це повідомляє сепаратистський ресурс ЛІЦ.

“Громадська палата ЛНР звернулася до глави республіки з ініціативою негайно провести референдум про визнання її суб’єктом Російської Федерації”, — сказано в повідомленні.

Представники угрупування запевняють, що “входження до складу Росії убезпечить республіку, відкриє нові можливості на шляху до мирного життя”.

Голова “Народної ради ЛНР” Денис Мірошніченко намагається переконати, що “референдум — це ініціатива жителів, а не примха політиків”.  

Так званий “посол “ЛНР” в Росії” Родіон Мірошник у своєму телеграм-каналі намагається просунути одразу три вигідних Кремлю меседжі:

  1. “Нас намагаються бомбити”. Насправді це Росія 2014 року почала бойові на території України, а 24 лютого 2014 року здійснила повномасштабне вторгнення. До втручання РФ в Україні ніхто нікого не намагався знищити.
  2. “Референдум — це глас народу”. Реальна Газета вже писала, що подібні заяви підкріплюються виключно маніпулятивними опитуваннями. Місцеві жителі бояться говорити відверто.
  3. “Референдум — це повернення в лоно єдиної держави”. Ще один кремлівський наратив, яким Путін намагається виправдати свою агресію проти України. Він підміняє поняття: загарбницьку політику президент РФ називає “поверненням свого”.
В “ЛНР” вимагають негайно провести “референдум” про приєднання до Росії

Залишити відповідь