У “ЛНР” хочуть відправляти дітей до центру військового виховання, де заборонені камери та дзвінки батькам

У “ЛНР” хочуть відправляти дітей до центру військового виховання, де заборонені камери та дзвінки батькам

Голова угруповання “ЛНР” Леонід Пасічник підписав угоду про співробітництво з директоркою російської організації “Навчально-методичний центр військово-патріотичного виховання молоді “Авангард” Дар’єю Борисовою.

Про це пише пропагандистський ресурс ЛІЦ.

Пасічник заявив, що хоче вдосконалити “систему патріотичного виховання” та навчати луганських підлітків військовій підготовці.

В угрупованні зазначили, що хочуть користуватися надбаннями радянських педагогів і сучасних російських методистів, щоб виховати “справжніх патріотів Росії”.

Що відомо про центр військово-патріотичного виховання Авангард?

Навчально-методичний центр “Авангард” створили біля Москви за підтримки Міністерства оборони РФ. Ідею схвалив особисто диктатор Володимир Путін. У цьому центрі займаються військовою та пропагандистською підготовкою підлітків, щоб вони більш охоче йшли на військову чи державну службу.

Судячи з інформації, опублікованої на сайті, в центр заборонено проносити мобільні телефони з камерами чи планшетами. Дозволені лише кнопкові телефони без камери. Також протягом навчання заборонено спілкуватися з батьками: батьки можуть позводити на номери інструкторів.

Як повідомляла Реальна Газета, російські пропагандисти зняли черговий ролик, спрямований проти України. У ньому окупанти просувають меседжі, які мають підірвати мобілізацію. На відміну від багатьох інших, цей ролик вирізняється високим бюджетом і залученням професійних акторів.

Залишити відповідь