У “ЛНР” готуються до опалювального сезону, але не в Сєвєродонецьку, Рубіжному та Лисичанську

У “ЛНР” готуються до опалювального сезону, але не в Сєвєродонецьку, Рубіжному та Лисичанську

В угрупованні “ЛНР” стверджують, що почали готуватися до осінньо-зимового періоду та рахують будинки, в яких нібито провели ремонтні роботи. Проте про роботи в Сєвєродонецьку, Лисичанську і Рубіжному не повідомляють і стверджують, що там підготовка буде за окремим графіком.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

“У так званій “ЛНР” почали звітувати про попередні результати підготовки до осінньо-зимового періоду. Кажуть, що заходи виконуються з випередженням плану”, — зазначив він.

За словами Лисогора, у план робіт не увійшли заходи на інфраструктурних об’єктах, розбитих росіянами Лисичанська, Рубіжного та Сєвєродонецька.

Пропагандистське видання ЛІЦ стверджує, що Сєвєродонецька агломерація готуватиметься до опалювального сезону за окремим планом, проте його деталі не розкрили.

Як повідомляла Реальна Газета, окупанти перед виборами змогли запустити в окупованому Сєвєродонецьку котельню, проте місцеві жителі скаржаться: в квартирах все одно холодно. Потужностей не вистачає, щоб обігріти будинки.

В окупованому Сєвєродонецьку перестала працювати єдина вціліла в місті котельня. За майже два роки загарбники так і не змогли довести до ладу знищену ними ж інфраструктуру міста.

Залишити відповідь