У “ЛНР” до школярів приходять силовики та перевіряють телефони

У “ЛНР” до школярів приходять силовики та перевіряють телефони

Угрупування “ЛНР” організовує рейди по навчальних закладах, щоб перевіряти мобільні телефони дітей.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

“Обирають клас та перевіряють усі додатки у мобільних телефонах дітей. Раніше цю протиправну діяльність було доручено вчителям, але іноді трапляються такі перевірки зверху. Контроль з боку влади — з дитинства”, — написав він.

На тій частині Луганщини, яка найближче до лінії фронту, не вщухають обстріли. Тільки з танків минулої доби окупанти відкривали вогонь 21 раз.

Місцеве населення продовжує шукати безпеку та евакуюватися з районів, які стали найбільш вразливими на постійні обстріли. За останній день, п’ятеро жителів вирішили залишити свої оселі, уникаючи небезпечних ситуацій.

Серед тих, хто вирішив покинути свої домівки, були 56-річний чоловік і 51-річна жінка з Невського, а також троє мешканців Макіївки – 58-річна жінка, 62-річна жінка та 41-річний чоловік, як зазначив глава регіону.

Варто відзначити, що російські сили намагалися атакувати Надію, але завдяки діям Збройних Сил України їхні спроби було відбито. Подібні атаки призвели до значних руйнувань та пошкоджень у Невському та Білогорівці через застосування артилерії та мінометів.

Як повідомляла Реальна Газета, на фронті між Силами оборони та окупантами протягом минулої доби відбулося 55 бойових зіткнень.

Залишити відповідь