У Криму міг загинути начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, — ЗМІ

У Криму міг загинути начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, — ЗМІ

Під час удару ЗСУ по окупованому Криму міг загинути міг загинути начальник Генерального штабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов. Проте наразі підтверджень його загибелі нема.

Про його загибель повідомляють російські та українські ЗМІ.

“Надходять повідомлення про те, що генерал Валерій Герасимов загинув в результаті вчорашніх українських ракетних ударів по Криму. Герасимов — начальник Генерального штабу Збройних сил РФ і перший заступник Міністра оборони Росії. На даний момент інформація не підтверджена”, — пише Visegrád 24.

У Міноборони РФ ніяк не прокоментували ймовірну загибель Герасимова. Офіційні українські джерела теж не висловилися з цього приводу.

Герасимов міг загинути під час удару по авіабазі РФ у Саках та по пункту командування під Севастополем. Разом з ними могли загинути понад 20 російських військових.

Спікер Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук вважає, що Герасимов не загинув, а новини про його смерть — черговий фейк росіян.

“Є багато версій, кого там могли вразити, навіть чув відоме прізвище Герасимов. Це була б гарна новина, але думаю, що навряд чи це відповідає дійсності. Але те, що в цьому командному пункті було уражено кілька високопоставлених офіцерів або генералів російської окупаційної армії, то це дійсно”, — сказав він в ефірі “Еспресо”.

Хто такий Валерій Герасимов?

Валерій Васильович Герасимов — це російський генерал та воєнний злочинець. Він є начальником Генштабу ЗС РФ та першим заступником міністра оборони РФ. Герасимов є учасником окупації Криму у 2014 році та командуючим військовими діями після повномасштабного вторгнення. Він є головним організатором війни на сході України.

Вибухи у Криму. Що сталося 4 та 5 січня?

4 та 5 січня жителі окупованого Криму повідомляли про вибухи на окупованому півострові. Так, 4 січня окупаційна влада заявляла про роботу ППО. Проте українське командування підтвердило влучання по штабу ЗС РФ під Севастополем. Пізніше ввечері в Криму теж повідомляли про атаки.

5 січня у ЗСУ заявили, що в четвер вразили не тільки командний пункт російських військ. Було нанесено серйозне пошкодження системи захисту на кримському півострові

Як повідомляла Реальна Газета, вдень 4 січня українські військові завдали влучного удару по командному пункту окупантів поблизу Севастополя в окупованому Криму.

Залишити відповідь