У тимчасово окупованому селі Любимівка Херсонської області внаслідок вибуху було вбито так званого “голову” населеного пункту Андрія Штепу.
Про це повідомило “РІА Новини” (російське державне ЗМІ) з посиланням на представника окупаційної адміністрації області Руслана Агаєва.
“Так, підтверджуємо загибель Андрія Штепи. На жаль, це замахом їм (партизанам — ред.) вдалося”, — сказав він.
Колаборант загинув унаслідок підриву автомобіля, у якому він згорів живцем.
Відео з місця подій опублікувало Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України.
Ще влітку місцеві ЗМІ повідомляли, що після того, як Штепу призначили головою Любимівської територіальної громади, у розташованому поруч селі Василівка почався справжній терор.
Штепа мав конфлікти з багатьма місцевими жителями, тож отримавши вплив, він почав показувати російським військовим, де і хто проживає.
Як повідомляла Реальна Газета, увечері в середу, 21 грудня, в окупованому Донецьку сталася серія вибухів на території ресторанного комплексу “Шеш-Беш”.
Пізніше стало зрозуміло, що там святкував свій день народження колишній директор російської корпорації “Роскосмос” Дмитро Рогозін. Унаслідок вибухів він дістав поранення.
Разом із ним в інциденті постраждали “глава уряду” так званої “ДНР” Віталій Хоценко та окупаційний мер Горлівки Іван Приходько.