У «ДНР» заявили про загибель Ольги «Корси» Качури

У «ДНР» заявили про загибель Ольги «Корси» Качури

В угрупуванні «ДНР» заявили про загибель жительки Донецька Ольги Качури з позивним «Корса», яка була командиркою реактивного артилерійського дивізіону бойовиків.

Про це повідомив голова окупаційної «адміністрації» Горлівки Іван Приходько.

У повідомленні зазначається, що Качура «стояла біля джерел народної міліції ДНР». Обставини смерті «мер» Горлівки не назвав.

Ольга «Корса» Качура працювала в українській міліції, а в 2014 році увійшла до складу незаконного збройного формування — «3-я окрема мотострілецька бригада «Беркут» 1-го армійського корпусу угруповання «ДНР». Жінка обіймала «посаду» командирки артилерійського дивізіону та мала «звання» «полковниці військ ДНР». Зазначається, що вона була єдиною жінкою в «народній міліції» на настільки високій керівній посаді.

Качуру звинувачують в командуванні обстрілами з РСЗО «ГРАД» українських позицій поблизу населених пунктів Іловайськ, Дебальцеве, Вуглегірськ, Маринівка, Авдіївка Донецької області та українських населених пунктів. В Україні її заочно засудили до 12 років позбавлення волі.

У «ДНР» заявили про загибель Ольги «Корси» Качури

Як повідомляла Реальна Газета, «ЛНР» обіцяє платити по 100 тисяч рублів тим, хто втратив телевізор, холодильник чи диван.

Добавить комментарий