У боях біля Часового Яру помітили підрозділи “Ахмат” та “Русич”

У боях біля Часового Яру помітили підрозділи “Ахмат” та “Русич”

На околицях “Часового Яру” присутні російські спецпідрозділи “Ахмат” та російське неонацистське військове угрупування “Русич”.

Про це заявив речник оперативно-тактичного угруповання “Луганськ” Дмитро Запорожець в ефірі національного телемарафону.

“На південно-східних околицях на напрямку Часового Яру справді такі підрозділи зафіксовані – і «Ахмат», і «Русич». У перехопленнях ми чуємо, що противник застосовує більш-менш військову термінологію”, — зазначив він.

Крім того, Часів Яр атакують артилерією та FPV-дронами. Зокрема, за тиждень на місто летіло 999 дронів-камікадзе. Піхота атакує місто малими групами.

“Тактика, яку вони виробляють незмінна — малі штурмові групи. За складом раніше було від 3 до 5, наразі кількісний склад збільшився на одну особу, за минулий тиждень застосування підрозділів — це 4 особи”, — резюмував він.

Як повідомляла Реальна Газета, у Фінляндії допитали росіянина Яна Петровського, також відомого як Воїслав Торден, командира диверсійно-штурмової розвідувальної групи “Русич”. Його звинувачують у п’яти воєнних злочинах, вчинених у вересні 2014 року під час участі в бойових діях, коли він перебував у лавах бойовиків угруповання “ЛНР”.

Залишити відповідь