Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру народному депутату Юлії Тимошенко. Її підозрюють у підкупі інших депутатів парламенту.
Про це свідчать повідомлення, опубліковані НАБУ та САП у середу, 14 січня.
В антикорупційних органах нагадали, що в грудні 2025 року були встановлені факти отримання неправомірної вигоди низкою депутатів за прийняття рішень. Після цього підозрювана ініціювала переговори з окремими парламентаріями про введення механізму надання неправомірної вигоди в обмін на лояльну поведінку під час голосувань.
У НАБУ пояснили, що мова йшла не про разові домовленості, а про механізм регулярної співпраці. Він передбачав виплати протягом тривалого періоду.
НАБУ та САП опублікували відео, на якому показали процес вилучення грошових коштів, а також оприлюднили запис розмови Тимошенко з одним із депутатів.
Вчора ввечері в мережі з’явилася інформація, що правоохоронці проводять обшуки в офісі партії “Батьківщина”. Пізніше Тимошенко підтвердила проведення слідчих дій, але відкинула звинувачення.
Вона заявила, що “озброєні до зубів” правоохоронці нібито “захопили будівлю” та “взяли в заручники” співробітників офісу. За її словами, обшуки є “грандіозним піар-ходом” та політичним замовленням.

Як повідомляла Реальна Газета, в листопаді 2025 року НАБУ викрило масштабну корупційну схему в компанії “Енергоатом”, учасники якої використовували будівництво захисних споруд на об’єктах енергетики для отримання грошей.











