Централізованого опалення у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Кремінній не буде

Централізованого опалення у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Кремінній не буде

Попри обіцянки, російські окупанти не спромоглися налагодити централізоване опалення у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Кремінній. Тепло буде лише в деяких будинках.

Про це в ефірі “Еспресо” 17 жовтня повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко.

Так, в Сєвєродонецьку можуть запрацювати лише міні-котельні. Проте вони здатні опалити лише деякі будинки. У Лисичанську кількість таких будинків може сягнути лише до 15%. У Кремінній та Рубіжному опалення буде тільки в адмінбудівлях. Мешканці мають самотужки вирішувати проблему тепла.

За словами Власенка, налагодити централізоване опалення неможливо, бо будинки значно пошкоджені.

Нагадаємо, російські окупанти розібрали великі котельні у Сєвєродонецьку та намагалися поставити малі. Проте вони покривають лише 10% від загальних потреб міста. У Лисичанську до опалювального сезону хочуть підготувати лише 50 багатоквартирних будинків. До окупації у місті тепло подавали у 337 будинків.

Як повідомляла Реальна Газета, раніше в угрупованні “ЛНР” оголосили про початок опалювального сезону на окупованій частині Луганської області.

Нагадаємо, перед цим окупанти самі визнали, що населені пункти Сєвєродонецької агломерації недостатньо підготовлені до запуску опалення.

Залишити відповідь