В Кремлі намагалися приховати справжню дату візиту Путіна на окуповану територію, проте Путін проговорився

В Кремлі намагалися приховати справжню дату візиту Путіна на окуповану територію, проте Путін проговорився

Кремлівські пропагандисти намагалися приховати, коли насправді президент Росії Володимир Путін приїжджав на окуповані території, проте диктатор країни-агресора проговорився, що це було до Великодня.

Про це пише видання “Агентство”.

Прес-служба президента РФ опублікувала відео з відвідуванням Путіна окупованих територій. Воно тривало 4:54. Його поширили деякі телеграм-канали.

На цьому відео Путін дарує своїм генералам на Херсонщині ікону, розповідає про її історію та каже “Зараз ось Великдень буде, так?”.

Християни східного обряду святкували Великдень 16 квітня. В ніч з 15 на 16 Путін був на великодньому богослужінні в храмі Христа Спасителя в Москві. Отже, на окуповану Луганщину та Херсонщину він їздив до 16 квітня.

Проте перше відео, опубліковані Кремлем, невдовзі підкрикували. З ролика вирізали деякі моменти, зокрема, той, де Путін каже “Великдень буде”. Зникло саме слово “буде”, тому може здатися, що мова йде про великодній тиждень, який триває до 22 квітня. Проте це суперечить першій, оригінальній версії відео.

При цьому в пресслужбі Кремля не уточнювали, коли саме російський диктатор приїжджав на захоплені території.

Як повідомляла Реальна Газета, вранці 18 квітня окупанти заявили, що Путін відвідав військові штаби на окупованих частинах Херсонської та Луганської областей.

Залишити відповідь