В Кремлі заявили, що Путін відвідав бункер на окупованій Луганщині

В Кремлі заявили, що Путін відвідав бункер на окупованій Луганщині

Кремлівські пропагандисти стверджують, що диктатор країни-агресора Володимир Путін нібито відвідав штаб угруповання військ на Херсонському напрямку та штаб “нацгвардії ЛНР” на окупованій частині Луганської області.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Там стверджують, що Путін приїхав у штабі угруповання військ “Дніпро” у Херсонській області та вислухав від своїх генералів доповіді про хід бойових дій. Стверджується, що диктатор захотів дізнатися, “як складається ситуація”, і попросив генералів “висловити свої міркування”.

Крім того, в Кремлі заявили, що Путін нібито ще приїхав на окуповану частину Луганської області у штаб “національної гвардії” “Схід”, де “прийняв доповіді генерал-полковника Олександра Лапіна, інших вищих офіцерів про ситуацію на цьому напрямі”. На відео з цієї події Путін знаходиться в приміщенні без вікон, тому перевірити, чи він справді відвідав Луганщину поки неможливо.

Як повідомляла Реальна Газета, ватажку угрупування “ЛНР” Леоніду Пасічнику довелося тиждень відсидити на карантині, перш ніж його допустили на зустріч з Путіним. Це контрастує із заявами пропагандистів, що Путін зустрічався в Маріуполі з простими містянами.  

Залишити відповідь