Терорист Ходаковський визнав необхідність загородзагонів для росіян

Терорист Ходаковський визнав необхідність загородзагонів для росіян

Російський терорист Олександр Ходаковський визнав недостатньою мотивацію росіян на фронті та заявив, що армія РФ потребує загороджувальних загонів, щоб окупанти трималися “героїчно”.

Про це бойовик та колаборант написав в своєму телеграм-каналі.

“Але що таке – загородзагони? Це компенсатор браку внутрішньої мотивації. Ми ніколи не зможемо перемогти базові інстинкти і перетворити на Гастелло або Маресьєва всю призначену до війни частину суспільства, – але вигравати війну потрібно…”, — написав бойовик.

Ходаковський визнав, що зараз “рідко хто, проводжаючи на фронт, хрестить і каже: не посрами…. Часи зараз не ті — дивні часи”.

На думку військового злочинця, з такою мотивацією росіянам не перемогти. Внутрішні загрози стають найнебезпечнішими в цій ситуації.

“Війна зараз інша. Але якщо говорити про таку війну, в якій поразка подібна до смерті, а базові інстинкти сильніші за партійну пропаганду, – тоді після всього побаченого мені зрозуміло, навіщо вони (загородзагони, — прим. РГ). На самому початку СВО я боягузів відправляв на базу і до розгляду саджав під варту, а вважав за краще б гнати вперед автоматами…”, — заявив зрадник Ходаковський.

Як повідомляла Реальна Газета, угрупування “ЛНР” хоче відправляти на фронт в’язнів колоній з окупованої Луганщини, щоб вони покрили брак військових.

Залишити відповідь