Telegram отримав від України список “проблемних” каналів. Чи будуть вони заблоковані, поки невідомо

Telegram отримав від України список “проблемних” каналів. Чи будуть вони заблоковані, поки невідомо

Адміністрація месенджера Telegram отримала від української влади перелік “потенційно проблемних” каналів, які в Києві хотіли б бачити заблокованими.

Про це представник Telegram Ремі Вонг розповів інтерв’ю виданню NV.

За його словами, компанія дійсно отримала список Telegram-каналів, які влада України вважає проблемними або такими, що становлять інформаційну небезпеку.

Він додав, що співробітники Telegram наразі вивчають і аналізують цей список.

“Зараз ми вивчаємо його та вживатимемо заходів проти будь-якого контенту, який порушує умови надання послуг Telegram”, — наводить видання слова Вонга.

Зазначається, що представник Telegram не уточнив, про які саме канали йдеться. Він також не розповів, хто саме передав компанії вищевказаний список.

Як писала Реальна Газета, наприкінці лютого цього року стало відомо, що у Верховній Раді тривають обговорення можливості блокування месенджера Telegram на території України.

Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин заявив, що Telegram нібито не хоче йти на контакт із владою України в питанні блокування каналів, які поширюють російську пропаганду.

Нагадаємо, старт серйозним дискусіям про можливість блокування Telegram в Україні дав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

У листопаді 2023 року Данілов заявив, що месенджер нібито є “дуже небезпечним та вразливим місцем”. Він також висловив невдоволення можливістю анонімно адмініструвати канали.

Напередодні про небезпеку популярного месенджера також висловився представник Головного управління розвідки (ГУР) Андрій Юсов, який назвав його “небезпечним для безпеки країни”.

Ми також повідомляли, що раніше в Telegram додали чат-бот, який дає змогу знайти найближчий “Пункт незламності”.

Залишити відповідь