
В окупованому Луганську з готелю "Луганськ" прибрали українську вивіску — вона висіла понад 12 років
В окупованому місті Луганськ з фасаду готелю "Луганськ" на вулиці Радянській зняли вивіску українською мовою. Вона залишалася на будівлі понад дванадцять років. Про це у Fasebook написав користувач з псевдонімом Benedict Venediktov. За його словами, зараз готель "Луганськ" оточений будівельним парканом, а напис українському демонтують. Напис зберігався навіть після початку окупації міста у 2014 році. Наразі на фасаді будівлі її більше немає. Інших офіційних пояснень щодо демонтажу вивіски на
- 0











