
Супутникові знімки показали наслідки українських ударів по логістиці РФ навколо Криму
На нових супутникових знімках видно пожежі на нафтобазах, пошкодження мостів і пункту пропуску на маршрутах постачання російських військ до окупованого Криму. Також на Керченському мосту помітили димові генератори для маскування окремих ділянок споруди. Про це пише проект "Радіо Свобода" "Схеми". Знімки зроблені в період з 12 по 22 червня 2026 року. На них видно пожежу на нафтобазі у Керчі, пошкодження Генічеського та Чонгарського мостів, наслідки удару по мосту через Північнокримський канал у
- 0











