
Золото та срібло здобули луганчанки на особистому чемпіонаті України зі стрибків у воду серед жінок
Діана Шевченко та Соф’я Есман двічі підійматися на п’єдестал чемпіонату, який розпочався 1 червня в Києві Про це повідомив Голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко 1 червня у Києві стартував особистий чемпіонат України зі стрибків у воду — один із етапів відбору на чемпіонат Європи, що наприкінці липня відбудеться у Парижі. За нагороди змагаються спортсмени, які представляють сім регіонів країни. У перший день турніру були розіграні комплекти нагород у синхронних ст
- 0










