
Росіяни поцілили по Києво-Печерській лаврі. Горить Успенський собор
У ніч проти 15 червня російський "шахед" влучила по території Києво-Печерської лаври — там виникла пожежа і є суттєві пошкодження будівель. Про це повідомили в КМДА. Підтверджено займання та суттєві руйнування споруд на території Лаври. За попередніми даними, пожежа виникла внаслідок прямого влучання "шахеда", який росіяни запускали по українській столиці. У ніч на 15 червня російська армія здійснила масовану атаку на Київ із застосуванням ударних безпілотників та балістики. Через пошкоджен
- 0











