
У Донецьку потрапили на відео двоє чоловіків, які крали бензин із автівок
В окупованому Донецьку на тлі бензинової кризи активізувались крадії. Двоє чоловіків вночі з баком обходять місто та крадуть пальне із автівок у канистру. Один із таких випадків потрапив на відео. Про це повідомляють пропагадисти Mash на Донбассе. Як стверджується, один із таких випадків стався поблизу школи у Київському районі міста, зокрема на кварталі Путилівка. Момент крадіжки потрапив на камеру відеоспостереження. На опублікованих кадрах помітно, як чоловіки відкрили люк бензопака припар
- 0






