
Окупаційна армія просунулась у бік Добропілля. DeepState оновили мапу
OSINT-аналітики DeepState стверджують, що за минулу добу, 14 червня, окупанти просунулись поблизу села у Краматорському районі. Нові зміни аналітики відобразили на інтерактивній мапі, передає Реальна Газета. Як стверджується, окупанти захопили нові позиції поблизу села Софіївка. За даними оновленої інтерактивної мапи, росіяни контролюють східну частину села. Загалом, протягом доби окупаційна армія захопила 1.2 квадратний кілометр та наразі контролюють 116,883 квадратнихкілометрів території Ук
- 0









