
У Москві заради параду Путіна відключать мобільний інтернет, доступу не буде навіть до "білих списків"
У Москві країни-агресора Росії 9 травня будуть введені жорсткі обмеження роботи мобільного зв’язку та інтернету. Мешканці столиці не зможуть надсилати SMS-повідомлення та користуватися сайтами з "білого списку". Про це пропагандистське агентство РБК повідомило з посиланням на заяву Міністерства цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій РФ. Там заявили, що 7 та 8 травня в Москві не планують відключати або обмежувати роботу мобільного інтернету. Однак обмеження можуть бути введені у раз
- 0









