
У Сєвєродонецьку закінчилося пальне: окупанти не знають, коли будуть нові поставки
У Сєвєродонецьку Донецької області, який перебуває під російською окупацією, на жодній АЗС не залишилося бензину. Окупаційні структури не можуть назвати навіть орієнтовні строки відновлення постачання. Про це повідомляє начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко. За його словами, поки в інших окупованих громадах регіону загарбники намагаються обмежувати продаж пального, у Сєвєродонецьку воно зникло повністю. Бензину немає на жодній автозаправці. Харченко зазначає,
- 0










