Сили оборони України відбили понад 20 атак окупантів на авдіївському напрямку

Сили оборони України відбили понад 20 атак окупантів на авдіївському напрямку

Окупанти посилили тиск і відновили спроби оточити Авдіївку на Донеччині, проте українські військовослужбовці вдало відбили їхні атаки.

Про це повідомили у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

За даними зведення, на Авдіївському напрямку противник веде безуспішні штурмові операції за підтримки авіації в районах населених пунктів Авдіївка, Новокалинове, Степове, Первомайське у Донецькій області. За цей період сили оборони відбили більше ніж 20 атак ворога. Також противник завдав авіаційних ударів в районі Кераміка та Ласточкине у Донецькій області.

У звіті зазначено, що було обстріляно артилерією та мінометами понад 15 населених пунктів, включаючи Олександропіль, Новокалинове, Авдіївку, Сєверне, Первомайське та інші населені пункти у Донецькій області.

На інших напрямках, включаючи Волинський, Поліський, Сіверський, Слобожанський та Херсонський, оперативна обстановка поки що залишається стабільною. Спостерігачі не виявили ознак формування наступальних угруповань противника на цих напрямках.

Генеральний штаб наголосив на тому, що артилерійські та мінометні обстріли з боку ворога продовжують загрожувати безпеці населених пунктів та позицій сил оборони, і це свідчить про винахідливість українських військових та служб безпеки.

Нагадаємо, що у минулий четвер у Севастополі пролунав сильний вибух, і його події ще розслідуються.

Ця інформація надається Генеральним штабом Збройних Сил України.

Як повідомляла Реальна Газета, Сили оборони України впродовж доби ліквідували понад тисячу солдатів окупантів на Таврійському напрямку. Також вдалося знищити майже 150 одиниць техніки.

Залишити відповідь