Українські військові знищили понад 70% солдат окупанта, які знаходилися в імпровізованій казармі у місті Сватове Луганської області . А у сусідньому Новоайдарі внаслідок обстрілу було знищено понад 50 одиниць військової техніки та боєприпаси.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Протягом минулої доби авіація Сил оборони уразила 24 райони зосередження живої сили і військової техніки противника, 4 позиції зенітних ракетних комплексів та один склад боєприпасів. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони на різних напрямках знищили літак Су-25, керовану авіаційну ракету та три БпЛА противника”, — написав голова Луганської ОВА.
Він додав, що українська артилерія вдарила по містах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, також по складах з боєприпасами.
За словами Гайдая, колаборанти продовжують виїжджати з прифронтових міст. Значна міграція спостерігається останніми днями у Троїцькому та Білокуракиному.
Генеральний штаб ЗСУ підтвердив факт знищення військової техніки окупантів у Новоайдарі та Сватовому.