Скільки людей проживає на деокупованій частині Луганщини. Відповідь ОВА

Скільки людей проживає на деокупованій частині Луганщини. Відповідь ОВА

Наприкінці 2023 року на звільненій частині Луганської області залишаються 65 місцевих жителів. Все це люди літнього віку.

Про це в ефірі телемарафону розказав повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Коли тривають сильні обстріли, є ті, хто врешті погоджується на евакуацію, тоді вже ми вивозимо. Після евакуації розподіляємо в інші області, у хаби, де літні люди зможуть спокійно проживати. Однак, чимало тих, хто досі не погодився на евакуацію”, — зазначив Лисогор.

Він пояснив, чого люди не хочуть поїхати в більш безпечні регіони. За його словами, вони прив’язані до своєї землі, це їх дім і вони не уявляють життя поза ним.

Лисогор додав, що жителі Луганщини, які не наважуються виїжджати, переживають за власне майно, навіть якщо воно зруйноване. Правоохоронці та волонтери, коли приїжджають до людей, постійно спілкуються з ними стосовно евакуації.

Жителям звільнених сіл все необхідне привозять поліцейські, а електрика у них від генератора. Час від часу в населені пункти приїжджають лікарі.

“Прямий зв’язок у лікарів з громадою є. Минулого тижня жительці стало зле, тому її відправили до медзаклад у Лиман, де надали всю необхідну допомогу”, — запевнив Лисогор.

Як повідомляла Реальна Газета, через негоду на окупованій частині Луганської області понад 17 тисяч абонентів залишаються без електропостачання.

Залишити відповідь